Днес ще се изиграят два мача от Втора лига

Два мача от първенството на Втора лига предстои да се изиграят днес. На стадиона в "Драгалевци" Септември приема Ботев (Враца) в среща от 21-ия кръг. Мачът е от 14:00 часа, като домакините ще опитат да се върнат на победния път, след като в събота загубиха дербито с Етър на стадион "Ивайло" (1:2) и сдадоха лидерството. За срещата с Ботев (Враца) Септември ще бъде без опитните Борис Галчев и Николай Цветков - Демона, които са наказание за по една среща.

В отложен мач от 18-ия кръг пък Лудогорец II приема Созопол - от 15:30 часа в Разград.

15 март 2017 г. (сряда), 14:00 часа

Септември (София) - Ботев (Враца) Георги Кънчев Димитров, Борислав Николаев Колев, Станислав Лазаров Станев Четвърти съдия: Петър Григоров Григоров             Съдийски наблюдател: Тихомир Димитров Костовски

15 март 2017 г. (сряда), 15:30 часа

Лудогорец II - Созопол Никола Илиянов Атанасов, Милен Дончев Арабаджиев, Мартин Тодоров Мачев Четвърти съдия: Николай Валентинов Малджански             Съдийски наблюдател: Ивайло Серьожев Лазаров