"Орлите" ще почиват няколко дни след загубата от ЦСКА-София

Дълга почивка след загубата от ЦСКА-София с 1:2 получиха футболистите от Лудогорец. Старши-треньорът Димитър Димитров пусна подопечните си чак до четвъртък следобед. Тогава е насрочил първото занимание за седмицата. Херо дори се прибра при семейството си в родния Бургас, съобщава “24 часа”.Настроението в лагера на Лудогорец след издънката срещу “червените” беше повече от минорно. От щаба на шесткратните шампиони на България отчетоха, че голямата умора у футболистите след наситения цикъл от мачове през три дни е главната причина за незадоволителното представяне срещу основния си конкурент за титлата, който скъси дистанцията само на две точки.Добрата новина е, че няма футболисти с оплаквания от контузии и всички ще тренират на пълни обороти в четвъртък. Херо ще използва дългата почивка, за да гледа на видеозаписи предложени му футболисти за зимна селекция, някои от които са свободни агенти.Междувременно започна разузнаване и на следващия съперник на Лудогорец в Група “С” на Лига Европа. Човек от скаутското звено на лидера в Първа лига ще пътува за Истанбул, за да проследи на живо мача на Истанбул ББ срещу гранда Галатасарай на 19 ноември.