ЦСКА 1948 дръпна на върха

Отборът на ЦСКА 1948 дръпна в класирането на Югозападната Трета лига. Тимът на Валентин Илиев победи с 2:0 Банско в мач от 9-ия кръг на първенството, като вече има преднина от две точки пред втория в класирането. Попаденията за "червените" отбелязаха Хаджиниколов в 55-ата минута и Тони Стоичков  в 62-ата минута. Столичани изиграха слабо първо полувреме, като единствено Емил Гъргоров затрудни Юсев, докато Лазаров бе близо до това да даде аванс на домакините.През второто полувреме гостите започнаха много по-добре, като в 55-ата минута поведоха в резултата. Гъргоров изведе Хаджиниколов зад защитата, като централните защитници на Банско сбъркаха, а играчът с номер 77 прати топката в мрежата на Юсев.Стражът на домакините сбърка при центриране от корнер няколко минути по-късно, а Стоичков с глава удвои. Оставащите минути до края Гъргоров и компанията пропуснаха още няколко положения, за да вкарат нов гол, докато отборът на Банско в края на срещата удари гредата на вратата, пазена от Бахтралиев.ЦСКА 1948 записа седми успех, като с актив от 23 точки е еднолично лидер.Хебър има актив от 21 точки на второ място.БАНСКО - ЦСКА 1948 0:20:1 Хаджиниколов (55)0:2 Стоичков (62)БАНСКО: Ангел Юсев,Кристиян Михайлов, Йордан Лечов, Борислав Сандев, Атанас Пашалиев, Любомир Витанов, Руслан Иванов, Петър Лазаров, Георги Фикийн, Милен Лефтеров, Христо ПетровЦСКА 1948: Бахтарлиев, Кикарин, Котев, Стоичков, Митев, Иванов, Васев, Йорданов, Хаджиниколов, Гущеров, ГъргоровКЛАСИРАНЕМАЧОВЕТЕ НА БАНСКОМАЧОВЕТЕ НА ЦСКА 194830 септември 2017, събота, 17:00 ч / IX кръг:Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман) 5:0Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Гоце Делчев) 2:0Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2Банско (Банско) - ЦСКА 1948 (София) 0:2Балкан 1929 (Ботевград) - Свобода 2011 (Пещера) 6:2Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич) 3:0Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански) 2:1Чавдар (Етрополе) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:3Пирин 1941 (Разлог) - Германея (Сапарева баня) 2:0