Даниел Димов: Всичко зависи от нас на баража

Играчът на Черно море Даниел Димов вярва, че тимът му може да играе в Лига Европа. Халфът, който играе бранител, вкара решаващото попадение в продължението срещу Локомотив (Пловдив) за крайното 2:2. Димов беше точен в 103-ата минута, а "моряците" отстраниха "смърфовете" с общ резултат 4:3, като излизат в битка за Лига Европа срещу третия в крайното класиране."Локомотив са добър отбор, който ни даде голям отпор. Добър тим са, подреден, комплектуван. Ние знаехме, какво ни очаква. Въпреки лошия резултат през първата част, се вдигнахме след почивката и продълженията.@@@Преди два дни имахме мач. Пътуваме от Варна, което е дълъг път, имаше умора в момчетата, но на почивката си казахме какво трябва да променим. Сторихме го и се радвам за момчетата, че продължаваме. Вярвам в Лига Европа. Още преди 4 месеца, като дойдох, вярвах че ще можем да спечелим втората осмица, въпреки лошите резултати. Познавам треньора и момчетата, знам какво могат и какво се иска. Има още един мач, ще видим какво ще стане. Всичко зависи от нас в баража. Излизаме 11 на 11, като всичко зависи от нас. Надявам се, да спечелим", сподели Димов.