Локо (Сф) се сгромоляса, бесни фенове нахлуват в тунела (видео)

Отборът на Локомотив (София) записа сензационна загуба с 0:1 на своя стадион от Струмска слава. "Железничарите", които имат амбиции за влизане в елита, се сгромолясаха след гол от съблекалнята и множество пропуски. Единственото попадение в двубоя от 21-ия кръг беше дело на Стоян Георгиев още във втората минута.@@@Играчите на Младен Додич направиха множество пропуски, като Илия Димитров се отличи с няколко много сериозни такива. Един път дори пропусна на празна врата. След попадението на Георгиев тимът от Радомир можеше и да удвои, но гостите пропуснаха.@@@През втората част двубоят се игра само пред вратата на гостите, но домакините не намериха верния път към вратата. Минута преди края гол на Илия Димитров беше отменен поради засада.@@@Така дебютантът сред професионалистите Струмска слава записа втори пореден успех над Локомотив в първенството. Първата среща през есента отново беше спечелена от домакините с 2:1 в Радомир.Поражението вбеси феновете на домакините, които първо влязоха в конфликт с бурно радващите се гости, като столичните привърженици дори счупиха част от тунела. Малко след края на срещата пък голяма група от тях нахлу в тунела на стадион "Локомотив", търсейки най-вече Димитров. Привържениците на "червено-черните" искаха да влязат дори директно в съблекалнята на столичани, но цялото ръководство на "железничарите", както и бившият капитан на тима и настоящ директор в Септември - Кристиян Добрев, който наблюдава срещата, опитаха да успокоят феновете. Бранителят Александър Бранеков, който гледа мача от трибуните, пръв излезе да говори с тях. Грозни реплики обаче валяха една след друга в тунела и нервите на изпълнителния директор Бойчо Величков не издържаха. Бившият голмайстор дори беше на път да влезе във физическа саморазправа с един от най-бурните фенове. Легендата на Локомотив дори хвана за гушата привърженика, но двамата бяха разтървани.@@@Локомотив остана на трето място с 38 точки, но вече изостава на шест точки от Ботев (Враца) и Царско село, като "царете" имат и мач по-малко. Четвъртият Монтана пък е само на две точки зад тях.Успехът измъкна Струмска слава от зоната на изпадащите, отборът има вече 24 точки, заемайки 12-то място.СЪСТАВИТЕКЛАСИРАНЕВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ)ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА СТРУМСКА СЛАВАФОТОГАЛЕРИЯ НА МАЧА