Вижте какво причиниха фенове на Партизан на този съдия (видео)

Фенове на Партизан “бомбардираха” със снежни топки един от страничните съдии на мача на “гробарите” с Мачва (Шабац) от сръбското първенство. Партизан разочарова привържениците си, завършвайки 0:0 у дома със съперника си вчера. Двубоят се игра при доста тежки за футбол условия на заснежения терен, а “гробарите” играха през цялото второ полувреме с човек по-малко, тъй като за втори жълт картон отстранен от игра в 45-ата минута бе Слободан Урошевич. В заключителните минути на някои фенове на Партизан явно им стана скучно, или просто бяха недоволни от резултата и решиха да се позабавляват за сметка на страничния рефер.В момента Партизан е на трета позиция в класирането в сръбската Супер Лига, на цели 12 точки от големия си враг Цървена Ззвезда, който е и с мач по-малко.