Локо (ГО) унижи Пирин насред Благоевград, публиката подкрепя гостите

Отборът на Пирин (Благоевград) претърпя изненадващ разгром от Локомотив (Горна Оряховица) насред стадион "Христо Ботев". Гостите спечелиха срещата с 5:0 и отчаяха "орлетата". Атанас Фиданин откри за Локомотив в деветата минута, а Георги Колев направи 2:0 в 19-ата. Десетина минути преди почивката Деян Христов прониза Димитър Пангев, а мрежата на вратаря приюти и четвърта топка.

Това се случи в 69-ата минута, когато отново Христов я търкулна към целта, а Александър Бастунов успя само да я довкара в собствената си врата. В самия край резервата Георги Янев оформи резила за тима от Благоевград - 0:5. Любопитно е, че след 0:4 публиката на стадиона започна да подкрепя гостите.