Северозапад е новият шампион на Лига-София (галерия)

Отборът на Северозапад е новият шампион за 2017-та на зимното първенство на турнира по минифутбол Лига-София. Финалната среща между отборите на Хуните и Северозапад завърши при резултат 2:4 в полза на оранжевите от Северозапада. Шампионите успяха да направят пълен обрат в резултата. На почивката Северозапада падаха с 2:0, но през второто полувреме се мобилизираха и успяха да реализират 4 попадения, с които си осигуриха купата на зимния турнир. Голмайстори за шампионите станаха на три пъти Христо Костов 2:1 ( 31 мин. ), Георги Шаламанов 2:2 ( 43 мин. ), Х. Костов 2:3 ( 47 мин. ), и отново Костов с хет трик за крайното 2:4 в продълженията.

Северозапада победи Хуните 4-2 във финала на Лига София 2017 Финалът се изигра във футболния комплекс „Царско Село“. Финалистите бяха наградени пред своите фенове с грандиозна церемония. Купата бе връчена на шампионите от главния организатор на турнира.

Северозапада победи Хуните 4-2 във финала на Лига София 2017 Новите шампиони вдигнаха здраво купата и се готвят за новото първенство на Лига – София 2018.