"Синя звездна класация", ОСК "Левски" награждава най-добрите си спортисти

ЦСКА 1948 излезе начело след разгромна победа (видео)

Отборът на ЦСКА 1948 излезе начало в Областната група. "Червените" разгромиха с 6:0 Урвич. Мачът се игра на стадиона в Герман пред около 150-200 зрители. С хеттрик се отличи Георги Божилов, два гола реализира Йоан Маринов и едно попадение добави Атанас Кръстев.

На почивката резултатът бе 0:0, но през втората част възпитаниците на Валентин Илиев се разиграха и напълно надиграха своя опонент. Младите футболисти на ЦСКА 1948 направиха и куп пропуски.

Така ЦСКА 1948 събра актив от 13 точки след пет изиграни мача. Тимът излезе на първо място, след като се възползва от вчерашната загуба на досегашния лидер Левски-Раковски с 1:5 от БМ Спорт.