Вратар спаси отбора си в Дания с гол в 94-ата минута (видео)

В герой за тима си Орхус се превърна вратарят Стефан Расмусен. Стражът спаси отбора си от поражение в мача с Олборг от датската Суперлига. Расмусен вкара гол с глава след изпълнение на ъглов удар в четвъртата минута на добавеното време и срещата завърши при резултат 2:2.

Играчите на втория в подреждането в датското първенство Олборг вече се виждаха победители в срещата, след като автогол на футболист на гостите в 93-ата минута направи резултата 2:1. Орхус обаче отказа да се предаде и секунди по-късно дойде звездният миг на вратаря Расмусен, който отклони топката в мрежата "под носа" на колегата си от Олборг. Стражът на домакините имаше претенции, че Расмусен е извършил нарушение в атака срещу него, но те не бяха уважени от рефера.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!