"Руска рулетка" във Виена и отново безгрешен Рапид (видео)

Тимът на Рапид (Виена) победи с 3:2 Виктория Пилзен на "Пратерщадион" и продължава без загубени точки борбата в груповата фаза. Някогашният отбор на Трифон Иванов води в класирането на своята група с 9 точки, а след него са наредени Виляреал, Виктория и Динамо (Минск). Във Виена се получи много добър двубой, в който гостите от Чехия откриха резултата в 12-ата минута чрез Дуриш. До 68-ата минута обаче домакините вече водиха с 3:1 чрез голмайстора Хофман, Шауб и Пецос. Четвърт час преди края Хрошовски намали за гостите, но в крайна сметка Рапид не допусна ново колебание в играта си и победи.

РАПИД ВИЕНА - ВИКТОРИЯ ПИЛЗЕН 3:2
0:1 - Дуриш (12)
1:1 - Хофман (34)
2:1 - Шауб (52)
3:1 - Пецос (68)
3:2 - Хрошовски (76)

Включи се в състезанието за 1000 лева на Bettingarmada.com и дай безплатно своите прогнози за груповата фаза на Лига Европа.