Вижте всички резултати от плейофите за влизане в групите на Шампионската лига

Воденият от Станимир Стоилов казахстански тим Астана победи с 1:0 у дома кипърския АПОЕЛ (Никозия) в първа плейофна среща за влизане в групите на Шампионската лига. Още четири мача се изиграха тази вечер в последния квалификационен етап на най-престижния европейски клубен турнир, като в два от тях също има българско участие. Сръбският гранд Партизан загуби с 0:1 от БАТЕ Борисов (Беларус) като гост в мач, в който Валери Божинов игра 54 минути, а Иван Бандаловски остана на скамейката на резервите за "гробарите" от Белград. Резерва бе и Георги Миланов при поражението на ЦСКА (Москва) с 1:2 от Спортинг в Лисабон. Родният халф все пак се появи в игра за "армейците" в 79-ата минута. В другите два мача Лацио излъга с 1:0 Байер (Леверкузен) в Рим, а Манчестър Юнайтед направи обрат срещу Брюж и спечели с 3:1 на "Олд Трафорд".

АСТАНА - АПОЕЛ (НИКОЗИЯ) 1:0
1:0 Джолчиев (14)

БАТЕ БОРИСОВ - ПАРТИЗАН 1:0
1:0 Гордейчук (75)

СПОРТИНГ (Л) - ЦСКА (М) 2:1
1:0 Гутиерес (12)
1:1 Думбия (40)
2:1 Слимани (82)