Балъков похвали героя за Литекс: Изключителен талант

Наставникът на Литекс Красимир Балъков заяви, че "оранжевите" и Левски са си разделили по едно полувреме в днешното дерби от 17-ия кръг на "А" група. Мачът завърши 2:2, а второто попадение за ловчанлии отбеляза Кирил Десподов.

"Разделихме си по едно полувреме. Първото беше за Левски. Когато играеш футбол със страх, така се получава. Левски нямаха какво да губят през първата част, а ние не можахме да се намерим. След това ние контролирахме нещата на терена. Имахме топката, търсехме атаката. Не случайно съм пращал Киро в Германия да се лекува, сега ми се отблагодари. Нека държим този млад футболист на земята. Той е един изключителен талант.

За нас всеки мач е финал. Със Славия ни чака много тежък мач. Трябва да се сборим за трите точки, както и с Хасково след това.

Доминацията я отдавам на публиката. Левски и ЦСКА играят с 12 играчи, когато са домакини. Чудесно е да разполагаш с такава подкрепа зад гърба си. Заради феновете си Левски успя да достигне до обрат днес.

За първи път чувам, че Светослав Тодоров ще стане треньор на Литекс след зимната пауза. Изобщо не ми влияят подобни неща", каза Балъков.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!