Словакия взе своето в Скопие и продължава без грешка (видео)

Отборът на Словакия продължава с великолепното си представяне в квалификациите за Евро 2016. Днес словаците спечелиха с 2:0 като гост на Македония и записаха четвърти пореден успех от началото на борбата в група "С". Юрай Кучка и Адам Немец вкараха попаденията за тима на Ян Козак, който доминараше на терена в Скопие и засалужено стигна до трите точки.

В началото срещата беше сравнително равностойна, но в 25-ата минута центриране на Владимир Вайс стигна до Кучка и той откри резултата. В следващите минути македонците се активизираха, но не създадоха сериозни положение пред вратата на Козачик.

Вторият гол за словаците падна в 38-ата минута. Този път асистенцията бе дело на Мирослав Щох, а Немец стигна до топката и я насочи във вратата.

След почивката Македония можеше да върне интригата, но удар на Александър Трайковски срещна гредата.

МИНУТА ПО  МИНУТА

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!