Полша продължава да лети към Евро 2016 (видео)

Лидерът в Група "D" Полша записа нова важна победа по пътя си към Евро 2016. Този път Роберт Левандовски и компания разгромиха коварния тим на Грузия с 4:0 като гост и вече имат 10 точки от четири мача. "Дружина полска" стигна до успеха в Тблиси с попадения след почивката, макар да можеше да вземе добър аванс още през първото полувреме. Тогава, само в рамките на 17-ата минута, Аркадиуш Милик и Камил Гросицки удариха гредата.

Първият гол падна в 51-ата минута, когато включилият се при корнер централен защитник Камил Глик беше точен с глава. В 71-ата минута Глик асистира на играещия в Севиля Гжегож Криховяк за 2:0, а още две минути по-късно Себастиан Мила беше на правилното място след подаване на Милик и увеличи на 3:0 с хубав изстрел. В последните секунди самият Милик оформи крайното 4:0, като пасът дойде от Левандовски.

Тази вечер поляците могат да бъдат застигнати от състава на Република Ирландия при победа над Шотландия в Глазгоу. Световният шампион Германия, който досега е с 4 точки на своята сметка, приема непретенциозния Гибралтар. И двата двубоя започват в 21,45 часа.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!