ДИТ с 13-та победа в Елитната юношеска група до 17 години

Отбора на ДИТ София записа своята 13 победа в Елитната юношеска група до 17 години, след като победи с 2:1 отбора на ЦСКА. Възпитаниците на треньора Христо Арангелов не оставиха шансове на своя претендент за първото място и дръпнаха с 7 точки във временното класиране. През първото полувреме Георги Русев и Мехмедали Мехмедали записаха пропуски пред вратата на "червените".

Малко след началото на втората част,  Георги Русев откри резултата след асистенция на  Асен Чандъров. Същият удвои резултата 15 минути по-късно, като този път атаката се разви след пробив на Мариян Димитров от дясно по фланга, който центрира и Русев с прецизен удар оплете топката в мрежата на червените.

В 71-ата минута Радослав Димитров намали резултата на 2:1 и върна интригата в двубоя, но играчите на ДИТ удържаха аванса си и записаха нови три точки.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!