ПСВ мачка наред в Холандия

ПСВ Айндховен записа нов убедителен успех в първенството на Холандия. В среща от 10-ия кръг "филипсите" разгромиха с 5:1 като гост Утрехт и имат аванс от 4 точки пред шампиона Аякс. Адам Махер откри за тима на Филип Коку, а Джетро Вилемс реализира дузпа за 2:0 в средата ан първата част. За нарушението Марк ван де Маарел от Утрехт получи червен картон и до края гостите нямаха никакви проблеми.

Фейенорд се измъчи при визитата си на Камбуур, но все пак спечели с 1:0. Победното попадение за гранда от Ротердам отбеляза Йенс Тоорнстра в 37-ата минута.

Твенте изненадващо отстъпи с 1:2 като гост на Екселсиор и се смъкна на осма позиция.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!