Септември (Симитли) победи Ботев (Гълъбово)

Септември (Симитли) победи Ботев (Гълъбово) с 1:0, но пропусна да разгроми гостуващия отбор. Още в 4-ата минута Златко Богоев пропусна да открие резултата, след като остана очи в очи с вратаря на гостите. В 44-ата минута Здравко Карадачки откри резулта след разбъркване в наказателното поле на Ботев. През второто полувреме домакините направиха куп пропуски, като Георги Ризов и Методи Костов пропиляха по няколко чисти положения.

Малко преди края на мача най-чистото положение пропиля Андон Гущеров, който пропусна на празна врата. В продължението на мача след хубаво центриране Кирилов от гостите пропусна да изравни резултата.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!