Голово шоу в Добрич, Локо попари Добруджа в края

Добруджа и Локомотив (Горна Оряховица) разиграха истинско голово шоу в срещата си от 9 кръг на Б група, а в крайна сметка победата бе за гостите, които триумфираха с 4:3, след като Янаки Смирнов реализира в седмата минута на добавеното време.

Именно Смирнов откри резултата на стадион "Дружба", реализирайки за 1:0 след 33 изиграни минути, а две минути преди почивката Йордан Апостолов удвои преднината на "железничарите" с далечен удар за 2:0.

Красимир Станоев върна един гол за домакините, реализирайки от пряк свободен удар за 2:1 в 56-та минута, но най-интересното тепърва предстоеше.

Юношата на Левски Иван Цачев върна надеждата за Добруджа с изравнително попадение 13 минути преди края за 2:2, но Локо реализира отново след само шест минути - 3:2 след гол на Карапетров в 83-та минута.

Драмата бе пълна, когато друг "син" юноша - Емил Колев отново изравни, този път за 3:3 във втората минута от добавеното време. Съдията даде дълго продължение, защото играта бе накъсвана през целия мач и на няколко пъти бе спирана заради мелета, а втори гол на Янаки Смирнов гарантира успеха на Локомотив - 4:3 в 97-та минута.

Добруджа има 13 точки след 9 изиграни кръга, докато Локомотив е с 19 точки и най-резултатното нападение в Б група - 23 реализирани попадения.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!