Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Гледайте късните мачове от Шампионската лига тук

Ботев (Пд) налага крути мерки заради Неделев

Ботев (Пд) налага крути мерки заради Неделев

Ръководството на Ботев (Пловдив) ще въведе крути мерки заради Тодор Неделев, научи Sportal.bg. "Жълто-черните" ще преразгледат клаузите за откупуване на всички футболисти, за да не се повтори случилото се с таланта, който вчера замина на преговори с Ред Бул Залцбург. Както е известно, "канарчетата" сложиха цена от 6 милиона евро на играча, но в клаузата му е залегнала наполовина по-малка сума.

Късно снощи 20-годишният футболист се завърна у нас и призна, че има оферти от още два отбора. От клуба запазиха мълчание, но очевидно не са останали доволни от действията на Неделев, които пътува заедно с родителите си.

Шефовете на пловдивския отбор ще объдят клаузата за напускане и на треньора Станимир Стоилов, която в момента е едва 100 000 лева.

Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички