Ето официалните причини за раздялата с Лотар Матеус

Ето официалните причини за раздялата с Лотар Матеус

Президентът на БФС Борислав Михайлов обяви официално, че договорът на Лотар Матеус като селекционер на националния отбор на България няма да бъде подновяван. Той изтъкна официално и причините за това решение - слабите резултати на отбора през изминалата една година, непрестанните интриги в тима и това, че не се задържа редовно в България.

"Причините са отстраняването на Матеус са много, не само слабите резултати в последните мачове. В отбора се насъбра много напрежение и негативизъм, постоянни скандали около и вътре в отбора, напрежение между играчите и треньора, но не са го изгонили те. Също така не се задържаше твърде често в България. Промяната беше наложителна", уточни Михайлов.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от БГ Футбол

Виж всички