Локо (Пд) и Арда не успяха да се победят в контрола, Магьосника от Джос бележи

Локомотив (Пловдив) и Арда завършиха наравно 1:1 в контролна среща, провела се на помощния терен на “Лаута”. Срещата беше изпълнена с немалко положения пред двете врати, но в крайна сметка паднаха само два гола.

Акрапович: В Локомотив (Пд) се случват ужасни неща

Първото попадение падна в 62-ата минута, когато точен за Арда беше Чинонсо Офор. Нападателят, известен с прозвището Магьосника от Джос заради родното си място в Нигерия, се разписа, след като получи на границата на наказателното поле и с прехвърлящ удар прати топката във вратата на домакините. В края на срещата Локомотив все пак успя да изравни, когато точен беше Хуан Переа. В 84-ата минута Данило Полонский изведе с хубав пас нападателя, който на удобна позиция не сбърка и оформи крайния резултат.

След паузата за националните отбори на Локомотив му предстои гостуване на Спартак във Варна, докато Арда приема у дома Септември (София).