Десетима от Несебър се спасиха срещу дубъла на Лудогорец в голово зрелище

Несебър и дублиращият отбор на Лудогорец завършиха наравно 2:2 в интригуващ сблъсък от 10-ия кръг на efbet Лига. "Орлите" поведоха в самия край на първото полувреме с гол на Росен Иванов.

В 81-вата минута домакините изравниха чрез Никола Гавов, а 6 по-късно останаха с човек по-малко, след като техен футболист беше изгонен с червен картон. Логично последва натиск на разградчани, които вкараха второ попадение в първата минута на добавеното време, когато точен беше Димитър Илиев.

Дъжд от голове във Втора лига

Гостите вече се виждаха победители, но футболистите на Николай Жечев не бяха казали последната си дума и в 93-тата минута Тодор Петров зарадва привържениците в Несебър, с което осигури точката на своя тим.

По този начин "небесносините" прекъснаха серията си от четири поредни загуби, но все пак остават в опасната зона на класирането със своите 7 точки. Лудогорец II остава на втората позиция с 21 пункта.