Родопа се справи със Секирово, двама отстранени и още много картони

Родопа се справи със  Секирово, двама отстранени и още много картони

Родопа надви Секирово (Раковски) с 2:0 в Смолян. Срещата е от седмия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините изиграха повече от полувреме с намален състав. Въпреки това създадоха доста положения пред отсрещната врата. Захари Николов откри резултата, четвърт час след началото.

Голмайсторът беше сменен в 42-ата минута, когато смолянския вратар получи червен картон. В 49-ата пък старши треньора на гостите Николай Домакинов оспори решение на рефера, който го отстрани с червен картон. Михаел Кисьов реализира второто попадение в 68-ата минута.