Дубълът на Черно море спечели в Нови пазар

Вторият отбор на Черно море (Варна) победи Ботев с 3:2 в Нови пазар. Срещата е от втория кръг на Североизточната Трета лига. Головете паднаха за половин полувреме преди почивката. Борис Стойков откри за гостите, четвърт час след началото. Янаки Смирнов изравни от дузпа в 20-ата минута. Малко след това стана обрат с автогол на играч от гостите. В 36-ата минута Тони Михайлов възстанови равенството.

Николай Костадинов осигури успеха с попадение в 41-ата минута. През второто полувреме преобладаваше битката. „Моряците“ създадоха положения за нов гол, но ги пропиляха. Домакините също имаха възможност след центрирания и суматохи.