Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Интер Маями претърпя обрат и беше детрониран от Купата на лигите

Кълъмбъс Крю детронира настоящия носител на трофея Интер Маями в 1/8-финалите на турнира за Купата на лигите, след като осъществи обрат за домакинска победа с 3:2.

“Чаплите” отново не можеха да разчитат на суперзвездата си Лионел Меси, който продължава да отсъства поради контузия. Въпреки това те взеха ранен аванс след гол на Матиас Рохас в 10-ата минута след центриране на Диего Гомес. В 62-рата минута именно парагвайският халф удвои преднината на тима след комбинация с Луис Суарес. Домакините обаче осъществиха бърз обрат, след като резервата Кристиан Рамирес се разписа с глава в 67-ата минута. Само две по-късно Диего Роси изравни резултата, а в 80-ата уругваецът отново беше точен, с което донесе победата на своя отбор.

Така Кълъмбъс се класира за четвъртфиналите на турнира, в които ще приеме на своя стадион Ню Йорк Сити в ранните часове на 18 август.