Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Нанков: По доста глупав начин загубихме

Наставникът на Марек Анатоли Нанков даде мнението си след поражението с 0:1 от Миньор (Перник). Дупничани остават без успех от началото на сезона във Втора лига.

Миньор удари Марек и записа първа победа

"По изключително наивен начин загубихме. Сетихме се играем след 46-ата минута, първото полувреме го пропиляхме. Домакините ни вкараха гол с единственото положение. Смятам, че бяхме по-можещият, по-добрият отбор, но е 1:0 за Миньор. Честитя им победата. По такъв наивен начин не трябва да губим мачовете. Футболистите, които взехме, са на добро ниво, второто полувреме домакините бавиха, затвориха се, играха близо до своето наказателно поле, успяха с тази тактика да неутрализират фланговите ни футболисти и централните нападатели. Видяхте, че сменихме и схемата на игра, по доста глупав начин загубихме, за съжаление.

21 Миньор (Перник) 1:0 Марек

Няма смисъл да говоря за съдията, имахме претенции за момента, когато Миньор вкара гол. Мисля, че имаше нарушение, но не съм го гледал на запис и не мога да коментирам категорично. Това беше единственият път, когато реагирах. Марек ще изглежда добре, убеден съм. Марек направи добър сезон, бяха новаци във Втора лига, малко или много отборите ги подценяваха, казах им да не лежат на стари лаври. Смятам, че имаме добър отбор, с времето ще успеем да намерим лицето, което заслужава Марек, убеден съм. Ще излезем от днешното състояние, специално днешното, защото играхме добре в Монтана, втория мач не успяхме да победим Янтра, но така е във футбола, не всеки път се печели", каза бившият капитан на ЦСКА.