ЦСКА 1948 III надигра Витоша, но си тръгна победен

Витоша (Бистрица) спечели с 2:1 срещу ЦСКА 1948 III (София) в приятелска среща. Стана интригуващ двубой. Армейците бяха по-добри, а съперника им изглеждаше уморен. В 30-ата минута вратаря на „тигрите“ опита да изнесе топката, но я подаде в краката на армеец, който пък я насочи в мрежата му. Десетина минути по-късно Кирил Янакиев изравни резултата. Развръзката настъпи в средата на втората част, когато Деян Христов стреля неспасяемо от границата на наказателното в мрежата на „червените“. В 85-ата минута вратаря на Витоша Калоян Петков спаси дузпа.