Левски съсипа ЦСКА - София за едно полувреме при вторите отбори

Левски разби с 3:0 ЦСКА - София в дербито на дублиращите отбори на двата тима от 28-ия кръг на Югозападната трета лига. “Сините” стигнаха до категоричния успех още през първата част на срещата, когато паднаха и трите попадения.

Сираков, Боримиров, Генчев и Тасевски гледат на живо дербито между Левски II и ЦСКА - София II

Домакините излязоха напред в резултата още в третата минута. От корнер Кристиян Йовов центрира към капитана Борислав Рупанов, който свали с глава за Виктор Любенов, а той от близка дистанция съумя да прати топката в мрежата на Ивайло Неделчев. В 20-ата минута "сините" стигнаха до второ попадение. Виктор Добрев пусна извеждащо подаване по въздух към Рупанов, който бе забравен в наказателното поле и с глава покачи на 2:0. Четвърт час по-късно Левски отбеляза трети гол, с който интригата свърши. Александър Божилов проби добре отляво и намери Йовов в наказателното поле, той стреля и вкара – 3:0.

Възпитаниците на Христо Арангелов събраха 54 точки на шестото място, докато момчетата на Стоян Ангелов запазват втората си позиция със 74 точки.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!