Черно море постави още един клубен рекорд

След еуфорията от спечелeните вицешампионски медали в efbet Лига, Черно море може де се гордее с още един факт. За първи път в клубната си история "моряците" не допуснаха загуба като домакин в редовния сезон и плейофната фаза, като  регистрираха само едно равенство срещу Локомотив (Пловдив).

Всъщност това беше и най-драматичният мач. До 90-ата минута Черно море изоставаше с 1:2. В даденото 10-минутно продължение Живко Атанасов изравни. Алекс Фернандес отбеляза и трети гол в последната минута на продължението след рикошет, но попадението бе отменено заради присъствието на играч на домакините в нередовна позиция, който е влияел върху играта.

Черно море задържа двамата си нападатели

Освен това Черно море бе единственият отбор, спечелил две срещи с настоящия шампион Лудогорец, като много впечатляваща бе победата с 4:0 в плейофната фаза.

Пламен Трендафилов

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!