"Контра": Франция или Англия разочарова повече в груповата фаза и докъде може да стигне Австрия?

Балъков: Много ме вбесяват неща, които виждам

Наставникът на Локомотив (София) Красимир Балъков заяви след равенството (1:1) като гост на Етър, че отборът му не е присъствал на терена през първите 20 минути на срещата. Също така легендата на българския футбол допълни, че се вбесява от неща, които вижда на терена. По-специално той визира съдийството на рефера Васмир Ел-Хатиб.

Етър и Локомотив (София) не се победиха в мач с три червени картона

"Първото полувреме, макар цяла седмица да казвам, че това ще е най-тежкият мач, момчетата не ме разбраха какво искам да кажа. 20 минути не присъстваха на терена. След гола започнахме да играем, но като изпуснеш питомното - гониш дивото. Неведнъж съм бил в такива ситуации, борба за оставане, там не прощава никой. Но едната точка си е една точка.

Трима човека изпуснаха да я вкарат на два метра пред голлинията. Наблюдавайте добре срещата, за да не казвате нещо, което не е вярно.

Франса не знам дали искаше да си изкара картон, получи червен, следващия мач ще почива.

Съдията в последните минути направи мача доста емоционален Той си вървеше нормално. Много ме вбесяват неща, които виждам. Може да има грешки, но те все се случват на играчи, които са с картони. Какво направи Франса, за да му покаже картон за симулация? Попитах съдията и той не можа да ми каже. Пада на скорост и не симулира", завърши Балъков.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!