Евро 2024: Нидерландия - Франция 0:0 /почивка/

Витоша спря Героя в Сливница

Витоша (Бистрица) победи Сливнишки герой с 2:1 в Сливница. Срещата е от 32-ия кръг на Югозападната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Кристиян Узунов с оглед събитията на терена. Пет, шест голови положения създадоха футболистите му през първото полувреме. Нулите не помръднаха обаче. В 50-ата минута Марио Петков даде аванс на домакините. Само след 120 секунди обаче Кирил Янакиев стреля неспасяемо по тревата от границата на наказателното поле за 1:1. В следващите десетина минути сливнишкия тим беше по-добър.

В 65-ата минута обаче Здравко Панев реализира от фаул победното попадение – 1:2. До края „тигрите“ владееха инициативата. Поискаха дузпа за нарушение срещу Янакиев, но съдията не свири. После протестираха за невдигнат червен картон, за грубо нарушение срещу влезлия като резерва Николай Замфиров.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!