БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Дубълът на Етър срази Павликени

Вторият отбор на Етър надигра едноименния тим на Павликени с 4:0 във Велико Търново. Срещата е от 23-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Стефан Ангелов доминираше, а тази на колегата му Димо Атанасов игра 70 минути с намален състав. В 20-ата минута Ахмед Мурад извърши фаул и съдията го отстрани от терена. В 28-ата минута Калоян Ненчев откри резултата.

Денис Мартинов пое топката от половината на своя отбор, дриблирайки преодоля повече от половината състезатели на Павликени и вкара втория гол в 40-ата минута. Александър Краев направи резултата класически в средата на втората част. Георги Иванов вкара четвъртото попадение със самостоятелен рейд в 80-ата минута.