Голово шоу в Царева ливада! Победител няма

3:3 приключиха в Царева ливада, местния Боруна и едноименния тим на Павликени. Срещата е от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Двубоят премина при бърза размяна на голове. Стефан Гинчев откри за гостите, четвърт час след началото. Ивайло Иванов заличи пасива в 20-ата минута. В 59-ата пък Йордан Йорданов разтресе мрежата на домакините. След 5 минути обаче Васил Андреев изравни. Интригата се запази до последно.

В 80-ата минута Гинчев се разписа за втори път. След 180 секунди, същото стори и Андреев. Той вкара и в 86-ата минута, но рефера отсъди, че нападателя е играл с ръка. Павликени също имаше още възможности пред отсрещната врата.