Филип Кръстев: Жалко, че не вкарахме втори гол

Голмайсторът за България при равенството с Азербайджан (1:1) - Филип Кръстев, сподели след края на срещата, че резултатът е закономерен. Халфът отдаде заслуженото на противника и призна, че азерите са били отборът, който се е чувствал по-комфортно на терена.

"Резултатът е закономерен. Азербайджан си спечелиха равния резултат със силния натиск в последните минути. Жалко, че не успяхме да вкараме втори гол и нещата да отидат в наша полза.

България игра добре, но изпусна победата над Азербайджан

Отборът на Азербайджан беше по-свеж от нас и това се виждаше от начина, по който играеха с топката. Имам чувството, че през целия мач те бяха отборът, който се чувстваше по-комфортно с топката. Ние допускахме повече грешки, прибързвахме малко. Имахме нашите силни минути, в които показахме, че можем да контролираме мача. Трябваше да продължим така и да бъдем отборът, който контролира мача.

Илиан Илиев: Противникът не е случаен, преди няколко месеца би Швеция с 3:0

Чисто отборно с всеки мач започваме да се напасваме един към друг. Започваме да свикваме със силните страни на всеки един играч и по какъв начин обича да играе. Въпросът е, когато играем по клубовете си, всеки от нас да се развива като футболист. Като дойдат мачове за националния отбор, колективът и отборната игра да са на още по-високо ниво. Ако правим тези неточности, ще бъдем наказани", заяви Кръстев.

Снимки: Startphoto