Национална Лига Футзал: ЦСКА - Черно море

Атлетик догони Левски (Карлово) за хикс в Куклен

2:2 приключиха в Куклен, местния Атлетик и Левски (Карлово). Срещата е от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана двуостър мач с още възможности за голове. Левскарите започнаха силно и доминираха през първата част. Ивелин Илиев им даде преднина в 10-ата минута. В 27-ата Пламен Колев удвои.

Домакините върнаха интригата с попадение на Мирослав Манев, 180 секунди след почивката. Емил Аргиров изравни в 67-ата минута. Съотборниците му Рангел Игнатов и Никола Данчев бяха близо до попадение, но топката беше избивана от голлинията.