Несебър обърна дубъла на Локо (Пловдив)

В Несебър, едноименния тим се наложи с 2:1 над Локомотив II (Пловдив). Срещата от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига се проведе в град Каблешково, заради наказание „лишаване от домакинство“ на Несебър.

Заслужен успех за лидера с оглед събитията на терена. Мачът обаче започна лошо за него. Божидар Костадинов откри за пловдивчани още в 5-ата минута. Футболистите на Несебър се вдигнаха, но до почивката не успяха да заличат пасива. Обратът стана факт за няколко минути през втората част. Първо в 53-ата Никола Гавов изравни. В 60-ата пък Никола Гелин осигури трите точки от дузпа. Още можеха да вкарат футболистите от крайморския тим.