Саяна спечели в Пловдив и застигна лидерите

Саяна (Хасково) победи втория отбор на Локомотив с 2:1 в Пловдив и се изравни по точки с лидерите в класирането. Срещата е от 24-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана оспорван, динамичен двубой.

Развръзката настъпи в началния половин час. Васил Църцев от домакините върна топката към вратаря, но тя мина под крака му и спря в мрежата – 0:1 в 15-ата минута. 180 секунди по-късно Ахмед Осман тресна напречната греда на Локо. В 22-ата минута Църцев изравни от дузпа. Пак от бялата точка Ангел Костов вкара победния го за Саяна в 30-ата минута. След почивката локомотивци взеха инициативата. Малко бяха обаче критичните моменти пред двамата вратари.