Шест фала и 3 картона: Найденов оставя на Мета да прецени корумпиран ли е или не съдията на ЦСКА 1948 - ЦСКА - София

Основният спонсор на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов продължава да е недоволен от съдийството на Иво Андреев, който вчера ръководи домакинството на тима срещу ЦСКА - София. Реферът изгони още през първото полувреме Пишчевич при резултат 1:0 в полза на ЦСКА 1948, а през втората част гостите обърнаха до 1:2.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

"6 фаула за ЦСКА и 3 картона (два жълти и един червен), оставям на най-умните в Мета да преценят корумпиран ли е Иво Андреев или не… на един по-късен етап ще си говорим за Борбалан и Торбалан”, написа Найденов във “Фейсбук”.