Турнир на талантите U14: Зона Пловдив - Зона Благоевград 2:1

ЦСКА - София подобри свое постижение от миналия сезон след победата над ЦСКА 1948

ЦСКА - София постигна третия си обрат от началото на сезона, след като вчера обърна до 2:1 ЦСКА 1948 при гостуването си в Бистрица. Попаденията реализираха Данило Асприля и новото попълнение Улаус Скаршем.

ЦСКА - София се измъкна от резил с гол в 94-ата минута срещу 10 от ЦСКА 1948 и три 19-годишни момчета

Преди двубоя с тима на Николай Панайотов „червените“ стигнаха до трите точки, след като Крумовград откри резултата, но Амос Юга, Християн Петров, Марселино Кареасо и Браян Морено се разписаха впоследствие. Тимът на Нестор Ел Маестро обърна и Пирин от 0:1 до 2:1 в Благоевград с попадения на Матиас Фаетон и Джонатан Линдсет.

Така малко след средата на настоящия сезон столичани имат вече три обрата. През миналата година за цялата кампания те успяха да направят само два.