Кюстендил подчини дубъла на Септември (София)

В Кюстендил, едноименния тим спечели с 2:1 срещу Септември II (София). Срещата е от 23-ия кръг на Югозападната Трета лига. Стана равностоен мач с доста голови положения, повечето от тях пред вратата на столичани. Константин Йорданов откри за кюстендилци след индивидуален пробив в 59-ата минута.

Десетина по-късно играч на гостите изравни след центриране от фаул. В 75-ата минута съдията вдигна червен картон на състезател от Септември. Веднага се консултира с един от асистентите си, отмени червения картон и вдигна жълт н същия играч. В 80-ата минута топката влезе в мрежата на дубъла, съдията не зачете попадението и посочи дузпа. Евгени Гроздин я вкара за окончателното 2:1.