Созопол спря Несебър

Едноименният тим на Созопол надви отбора на Несебър с 2:1 в приятелска среща, играна в Каблешково. Това беше първата загуба на лидера на Югоизточната Трета лига от началото на годината. Селекцията на Петър Кюмюрджиев направи силно първо полувреме. Келеши Сукес Онвугамба откри резултата, четвърт час след първия съдийски сигнал. След още толкова време, Джоб Руни Окпаначи удвои аванса. Два пъти уцелиха гредите, футболистите на Созопол. Иван Стоянов реализира почетното попадение за Несебър, 120 секунди преди почивката. След нея съперниците дадоха шанс за изява на всички футболисти.

Снимка: ФК Созопол – фейсбук