Миньор продължава да бие наред в контролите

Миньор постигна четвърта поредна победа в контролите без да допусне гол. "Чуковете" се наложиха с 1:0 над Ботев (Ихтиман) на терена в Подгумер и вече мислят за старта на пролетния полусезон. Единствения гол в мача реализира Калоян Йосифов в 21-вата минута след асистенция на Божидар Чуканов.

Перничани създадоха куп положения, а на два пъти и гредите помогнаха на съперника след удари на Чуканов. Срещата за Миньор пропуснаха Божидар Васев и Александър Александров, които лекуват леки травми, също така Калоян Радков и Дейвид Джоров, заради грип.

Миньор удари Спортист сред бурните ветрове

Първият официален мач на Миньор за пролетта е на 14-ти февруари срещу ЦСКА 1948 III.