Добруджа се препъна в дубъла на Лудогорец

Отборът на Добруджа, който е в борбата за тройката във Втора лига, завърши 1:1 с дубъла на Лудогорец в мач от 20-ия кръг на първенството.

Домакините от Разград откриха резултата чрез Цветослав Петров след четвърт час игра. В 23-ата минута Преслав Йорданов изравни. Бившият таран на ЦСКА стори това след точно изпълнение на дузпа.

Така добруджанци пропуснаха да се доближат на само три точки от третия Марек, който заема мястото даващо право на бараж за efbet Лига.

Младите момчета на Лудогорец пък пропуснаха да се отдалечат от зоната на изпадащите тимове, но ще имат още един шанс да сторят това до края на годината, тъй като след няколко дни ще домакинстват на Дунав в отложен двубой.

ЛУДОГОРЕЦ II - ДОБРУДЖА 1:1

1:0 Цветослав Петров 15
1:1 Преслав Йорданов 23 д.