Balkan Grand Prix 6

Балтанов: Контролирахме мача, чест е да играя с Попето

Полузащитникът на Ботев (Пловдив) Лъчезар Балтанов говори след победата с 4:2 над Етър в турнира Sesame Купа на България

"Извоювахме с успеха с контрол през целия мач. Имахме много положения, накрая имаше лек смут в нашите редици, но важното е, че продължаваме напред за Купата и чакаме да научим кой е следващият съперник. Треньорът ни дава самочувствие, повярва в нас, във всеки един, виждате, че се получават нещата.

Ботев (Пд) се справи с Етър след късна драма на "Ивайло" и зае последното място на четвъртфиналите за Купата

Виждате какви резултати се постигнаха, Акере за нас е важен футболист, всеки е важен за нас, поздравявам нашите привърженици. За мен е изключителна чест, познавам Попето от 30 години, знам какъв човек, футболисти и лидер е, радвам се, че към края на кариерата играем заедно. Надявам се да постигнем успехи", каза опитният играч.

Снимки: Startphoto