Първа изява на новото ръководство на Федерацията по Вдигане на тежести

Неделев: През второто полувреме показахме мощта, която имаме в предни позиции

Полузащитникът на Лудогорец - Тодор Неделев, заяви след категоричния успех над Ботев (Враца) с 5:0, че през второто полувреме "орлите" са показали мощта си в предни позиции. Халфът се разписа в 88-ата минута, с което оформи крайния резултат на "Хювефарма Арена".

"През първото полувреме мисля, че отборът на Ботев (Враца) стоеше добре и водихме само с един гол. През втората част показахме мощта, която имаме в предни позиции. Можеше да отбележим и повече голове, но сме щастливи от победата.

Лудогорец не се затрудни с Ботев (Враца) и заби пет гола

Тежко е да играеш мачове през 3-4 дни. Има мачове, за които се налага да пътуваш. Всяко нещо си оказва умора, но ние сме професионалисти. Затова имаме повече от 20 футболисти - ако има изморен, да бъде сменен подобаващо.

Имаме три двубоя до края на годината. От утре трябва да се подготвяме за мача с Локо (Пловдив), след това имаме много тежък мач с ЦСКА в София. След това и двубой, който всички се надяваме да спечелим, за да излезем от групите в Лигата на конференциите.

Дава ми се шанс да играя. С всеки мач подобрявам формата си. Надявам се в следващите мачове да взема участие и да покажа още по-хубави игри.

Винаги съм казвал, че във всеки мач, който идва, независимо от съперника, трябва да даваме максимума на 100% и да побеждаваме", каза Неделев.

Снимки: Startphoto