Банско удари Костинброд като гост

Банско постигна победа като гост с 3:1 срещу ФК Костинброд в мач от Югозападната трета лига. До последно срещата бе под въпрос заради влошените метерелочични условия. Въпреки това банскалии не се предадоха и влезнаха в мача много смело и мъжки. Резултата на полувремето бе 0:2 след попадения на Костадин Василев и Николай Хаджиниколов. След подновяване на втората част домакините върнаха едно попадение, но козлите показаха характер и затвориха мача за 1:3 с гол на Денис Ангелов.

Така Банско ще зимува на 9-то място във временното класиране с 28 точки. ОФК Костинброд пък остава на предпоследното 19-то място с 12 точки.