Стамен Белчев разкрива плана на ЦСКА - София до края на сезона

Академик (Свищов) с изразителна победа

Академик надигра втория отбор на Етър (Велико Търново) с 4:0 в Свищов. Срещата е от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига. Успехът осигури второто място в класирането на „студентите“ за есенния полусезон. Първият критичен момент беше пред вратата на домакините. Християн Стоянов обаче спаси дузпата в средата на първото полувреме. Малко преди почивката Момчил Емилев откри головата сметка на свищовския тим.

Секунди след започването на второто полувреме, Димитър Николов удвои. Четвърт час по -късно, той пак се разписа, възползвайки се от подаване на Петър Петров. В 71-ата минута, втори гол в двубоя вкара и Емилев.