Загорец повали Гигант

Загорец победи Гигант (Съединение) с 3:0 в Нова Загора. Срещата е от 17-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Мирослав Миндев с оглед случилото се на терена. Отборът му обаче започна мача плахо. Съперникът създаде няколко ситуации, но не ги завърши. Постепенно домакините взеха инициативата и резултата не закъсня. Иван Тошев центрира, Пламен Тенев плонжира и с глава вкара в 20-ата минута.

Тошев пък удвои в 33-ата след центриране на Адриан Гиргинов. Пламен Иванов уцели гредата в 50-ата минута. След няколко минути обаче той тръгна с топката от центъра, преодоля защитник и реализира третото попадение с удар по диагонала.