Загорец разгроми Секирово

Загорец (Нова Загора) надигра Секирово (Раковски) с 5:0. Срещата от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига се проведе на неутрален терен, в Първомай, заради наказание „лишаване от домакинство“ на Секирово.

С хеттрик за успеха допринесе Пламен Иванов. Той се разписа в 14-а, 20-а и 47-ата минута. Пламен Тенев вкара четвъртия гол в средата на втората част. Кристиян Стоилов пък беше точен в 85-ата минута. Съотборникът им Донислав Бозев тресна гредата и още доста положения пропиляха футболистите на Мирослав Миндев. Играчите на Секирово не се възползваха от две възможности пред противниковата врата. Влезлият като резерва Иван Гендов уцели гредата.